محصولات جدید ضدویروس پاندا معرفی شدند

پاندا راحت تر و ساده تر از سالهای قبل
راهکارهای امنیتی و حفاظت از اطلاعات شخصی برای شما و اعضای خانواده تان

header_launch
پاندا در نسخه های جدید خود دیگر از سال ۲۰۱۷ استفاده نکرده است و در سال جدید به بهبود عملکرد نسخه سال قبل خود پرداخته است. بهبود عملکرد در قسمت های حساس ، دیواره آتش ، محافظ پورت یو اس بی و بهینه نمودن دریافت بروزرسانی از جمله اقداماتی است که پاندا در نسخه جدید خود انجام داده است. اما محصول پاندا موبایل سکیوریتی در آخرین آپدیت خود امکان جدیدی را در خود جای داده است که این بخش بنام APP LOCK که وظیفه محافظت از قسمت های مختلف دستگاه اندرویدی را با قرار دادن یک رمز عبور چهار رقمی را دارد، با اپ لاک این امکان را خواهید داشت تا بر روی نرم افزار ها و بازی ها و قسمت های شخصی همچون گالری ، دفترچه تلفن و… هم پسورد بگذارید و از دسترس عموم خارج کنید. رمز عبور بر روی قسمت های انتخابی توسط پاندا بصورت مجزا از پسورد ورودی به دستگاه است.

desc_launchتمامی مشترکین و نمایندگان محترم از روز ۲۱ مردادماه امکان ارتقاء رایگان و مسقیم به نسخه جدید پاندا را خواهند داشت و تمامی لایسنس های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بصورت مستقیم و کدهای ماقبل آن از طریق فرم فعالسازی آنلاین که بر روی سایت جهانی قرار گرفته می توانند به نسخه جدید ارتقاء پیدا کنند.
در حال حاضر پاندا کمتر حجم دانلود با ۶۵ مگابایت را دارا می باشد، حجم دریافت آپدیت در نسخه جدید به شدت کاهش یافت که در بین سایر رقبا از کمترین حجم دریافت بروزرسانی برخوردار است که این امر به کمک تکنولوژی کلود در پاندا صورت می پذیرد.

Untitled-1از همین امروز تا پایان تابستان در وب سایت آنلاینکد ، پاندا را با تخفیف ویژه خریداری کنید
کوپن تخفیف (وبسایت آنلاینکد) : SPSNEWMAIL

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *