کسپرسکی اینترنت سکیوریتی-بهترین محصول امنیتی سال ۲۰۱۵

در پنج سال گذشته برای سومین بار Kaspersky Internet Security در گزارش سالانه و مستقل AV-Comparatives به عنوان نرم افزار امنیتی برتر انتخاب شده است. ما در این بخش جوایز متعددی را بدست آوردیم. تمامی هشت آزمون سختی را که در سال ۲۰۱۵ برگزار شد با برترین نمرات قبول شدیم و در رده بندی ۲۱ محصول امنیتی مقام اول را کسب کردیم.

در گزارش سالانه AV-Comparatives نمره کل سالانه ما باعث موفقیت شد. تعدادی جوایز دیگر هم در پایان نتایج هر آزمون دریافت شد و به همین دلایل Kaspersky Internet Security محصول سال نامگذاری شد و ks-avمشخص شد که رضایت کاربران, طراحی مناسب, امکانات گسترده و عالی در رسیدن به این پیروزی تاثیرگذار بوده است.

Kaspersky Internet Security علاوه بر محصول سال همچنین جایزه طلایی حفاظت در جهان واقعی، آزمون حذف تروجان ها و یک جایزه مشترک در بخش تشخیص و امتحان فایلها دریافت کرد. این محصول همچنین جایزه نقره ای آزمون حفاظت فوق حرفه ای و مدال برنز عملکرد مشترک را نیز بدست آورد.

۲۱ محصول امنیتی طراحی شده برای محیط ویندوز در AV-Comparatives در سری آزمون سال ۲۰۱۵ تحت آزمایش و ارزیابی دقیق و مستقل قرار گرفت. این برنامه توانایی خود را در محافظت در برابر تهدیدات اینترنتی، تهدیدات در دنیای واقعی، شناسایی هزاران برنامه مخرب و محافظت بدون تاثیر در عملکرد رایانه نشان داد. این برنامه در آزمون های اضافی دیگری هم مانند حذف نرم افزارهای مخرب در رایانه ها و مسدود کردن تهدیدات جدید و ناشناخته نیز موفق بیرون آمد.

Timur Biyachuyev مدیر تحقیقات بخش ضد تروجان لابراتوار کسپرسکی گفته است: “این دستاورد حفاظت در برابر تروجان ها نتیجه تکامل تداوم اطمینان به محصولات ما است. گزارشی که درباره ما در AV-Comparatives منتشر شد مشخص می کند که ما برای نیازهای خود راه حلهای مناسبی ارائه می کنیم. ما بسیار افتخار می کنیم که Kaspersky Internet Security در سال ۲۰۱۵ هم به عنوان برترین محصول امنیتی سال شناخته شد.”

منبع: کسپرسکی آنلاین(ایدکو)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *